Opracowanie lektur szkolnych

Opracowanie lektur szkolnych Z myślą o powtórce materiału z języka polskiego przed maturą przygotowaliśmy zwięzłe opracowania najważniejszych lektur omawianych w szkole. Powtórka problematyki, głównych wątków i motywów literackich pozwala na odświeżenie wiadomości z całego okresu edukacji szkolnej. Ponadto prezentujemy biogramy poszczególnych twórców zapisane w formie notatki szkolnej. Nie znajdziesz u nas szcze3gółowych analiz – przypominamy to, co najważniejsze i podstawowe na maturze.

Szczegóły strony 2l.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę 2l.pl:

Opracowanie lektur szkolnych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 94

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Ursynów »

  Klub Malucha w Piasecznie oferuje profesjonalna opieke nad twoim dzieckiem. Powrót matek na rynek pracy nie zawsze jest taki łatwy. Czasami wynika to z konieczności szukania odpowiedniej opieki dla dziecka. Każdemu rodzicowi wydaje się, bowiem, że każdy wybór będzie zły. Nie ma jednak wyboru, jak znaleźć odpowiednią opiekę dla malucha, która pozwoli na realizowanie planów zawodowych. Wiele osób zastanawia się nad zatrudnieniem opiekunki, jednak trzeba przyznać, że nie zawsze jest to dobry pomysł. Wielu rodziców narzeka na przykład na to, że ciężko jest znaleźć odpowiednią opiekunkę do dziecka, która będzie spełniała wszystkie wymogi. Dlatego właśnie o wiele lepszym rozwiązaniem wydaje się przedszkole warszawa. Zdecydowana większość rodziców uważa, że to właśnie przedszkole jest najlepszym wyborem. W placówce dostępne są opiekunki, które świadczą opiekę nad naszym dzieckiem całościowo. Ponadto maluch ma styczność z innymi dziećmi, co jak wiadomo jest bardzo ważne w prawidłowym rozwoju. W przedszkolu możemy liczyć również na różnorodne zajęcia grupowe, dzięki którym nasze dziecko na pewno nie będzie się nudzić.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Żory »

  Ośrodek szkolenia kierowców Roys zaprasza na kurs prawa jazdy do Żor. W naszej szkole jazdy nauczyć się bezpiecznie i dobrze prowadzić samochód. W naszej szkole jazdy pracują doświadczeni instruktorzy. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole ABC Wrocław »

  Opisywane Przedszkole we Wrocławiu jest usytuowane w dzielnicy Krzyki gwarantuje dobraną opiekę i troskę o pociechy. Dopełniamy nakazy czystości, bezpieczny plac zabaw, posiłki, wykonanie wskazówek programowych i dobre umiejętności zatrudnionych pedagogów. Posiadamy użyteczne sale bogato umeblowane i mające wielorakie dodatki erudycyjne dla brzdąców. Przedszkole bezpieczny plac dla maluchów i sporą przestrzeń do zabaw ogrodzoną i bezpieczną, dba o ciszę i korzystne warunki do relaksu dla maluchów przebywających w przedszkolu.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki »

  Wartość wielkości mierzonej wskazana przez miernik różni się w przeważającej liczbie przypadków od wartości rzeczywistej tej wielkości — wskazania miernika są obarczone uchybem. Na występowanie i wartość uchybów wpływają właściwości konstrukcyjne ustroju i układu miernika (np. tarcie w łożyskach, niestaranne wykonanie elementów układu), niedokładne wykonanie podziałki miernika oraz warunki zewnętrzne (np. temperatura otoczenia) odbiegające od warunków, przy których wyznaczono położenie kresek podziałki. Tablice zawierające poprawki dla ocyfrowanych kresek podziałki (tablica poprawek) sporządza się przy sprawdzaniu i przy legalizacji mierników (legalizacja — stwierdzenie przez CUJM lub upoważnioną przez niego placówkę dokładności miernika i jego przydatności do pomiarów). Przedział wartości wielkości mierzonej odpowiadający całej podziałce miernika nazywa się jego zakresem wskazań. Ta część zakresu wskazań, dla której spełnione są wymagania dotyczące dokładności pomiaru, nosi nazwę zakresu pomiarowego. Polska norma PN/E-06501 przewiduje, że każdy miernik powinien należeć do określonej klasy dokładności. Klasa dokładności jest umownym oznaczeniem zasadniczych własności miernika, a zwłaszcza jego dokładności. Klasy dokładności oraz odpowiadające im największe dopuszczalne uchyby względne mierników 8%, tzw. uchyby graniczne.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hitachi falowniki SJ700 »

  Wzorcami pojemności są kondensatory powietrzne, mikowe lub polistyrenowe. Kondensatory wzorcowe powietrzne mają elektrody w postaci okrągłych płyt z magnalium (stopu magnezu i aluminium). Płyty ustawione są równolegle jedna nad drugą w niewielkiej odległości od siebie (ok. 2 mm) i dołączone na przemian do dwóch zacisków. Zachowanie właściwych odstępów między płytami zapewniają podkładki z bursztynu lub polistyrenu (styrofleksu) — materiałów izolacyjnych o bardzo dużym oporze właściwym. Wzorce powietrzne wykonywane są również jako kondensatory o zmiennej pojemności (wzorce nastawne). Zbudowane są one podobnie do powszechnie znanych kondensatorów pokrętnych stosowanych w radiotechnice. Dla ochrony przed wpływami obcych pól elektrycznych umieszcza się kondensatory powietrzne w metalowych obudowach, stanowiących ekrany elektrostatyczne. Polska norma PN/E/-06501 „Mierniki elektryczne wskazówkowe. Ogólne wymagania techniczne" definiuje mierniki w sposób następujący: Miernik wskazówkowy — miernik przeznaczony do wskazywania z określoną dokładnością wartości wielkości mierzonej za pomocą wskazówki materialnej lub świetlnej, przesuwającej się wzdłuż podziałki.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dolski Film Production »

  Firma Dolski Film Production oferuje kompleksową produkcję filmową, muzyczną, jak również realizacje telewizyjne, w tym transmisje na żywo. Posiadamy całą gamę sprzętu niezbędną do produkcji filmów fabularnych, reklamowych, reportażowych czy też teledysków. Sprzęt najwyższej jakości pozwala nam na realizację nawet najtrudniejszych ujęć.

  Ekipa, która tworzy DP Film to zespół selektywnie dobranych ludzi, którzy są profesjonalistami, a film jest ich pasją od wielu lat.

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i tworzymy cały projekt od podstaw. Organizujemy produkcję, tworzymy scenariusz, reżyserujemy, nagrywamy, tworzymy wyjątkową ścieżkę dźwiękową i montujemy. Dzięki naszym umiejętnościom i grupie specjalistów, z jakimi współpracujemy jesteśmy całkowicie niezależni.

  Data dodania: 04 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Diverslingva - angielski i niemiecki we Wrocławiu »

  Kursy językowe dla firm, Kurs niemieckiego, kurs angielskiego, diverslingva, portugalski, kurs angielskiego IELTS, przygotowanie do IELTS wrocław, kurs angielskiego FCE, CAE, lektor business english, kurs business english we wrocławiu, angielski direct, kurs angielskiego wrocław, Centrum Języków Obcych, Legal English, TOLES, kurs angielskiego prawniczego, legal english wrocław, kurs portugalski, hiszpański, Szkoła Językowa, niemiecki dla firm, kurs niemieckiego direkt, niemiecki kurs, angielski prawniczy, angielski dla firm, kursy wakacyjne angielskiego, kursy wakacyjne niemieckiego, biuro tłumaczeń wrocław, tłumaczenia wrocław, niemiecki we Wrocławiu, Szkoły Językowe, business English, BEC, Nauka Języka, Niemiecki, angielski, szkoła dla obcokrajowców, nauka języka dla obcokrajowców, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia, biuro tłumaczeń, angielski dla prawników, ILEC, angielski w prawie, nauka niemieckiego, angielski konwersacje, zajęcia indywidualne, prawo, szkoła języków obcych, language school, financial english, szkolenia językowe dla firm wrocław, niemiecki dla firm,

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: