Strony związane z hasłem 'transport':

 • Transport samochodowy »

  Firmy transportowe prowadzą na ogół klarowną politykę cenową. Dla stałych i dużo zlecających klientów stosują różnorodne rabaty, bardziej dbają o terminowość. Jednym z największych zleceniodawców przewozy ładunków jest Hartwig. Te spedytor, w imieniu swoich klientów dba o pełną logistykę przewozu, czyli również załatwia przewoźników. Jak już wspomniano, dzięki stałym zleceniom, Hartwig ma największe upusty cenowe, co w konsekwencji daje niższy koszt transportu samochodowego dla klienta. Ponadto klient nie musi się martwić o dobór typu i tonażu samochodu ciężarowego. Specjaliści z tej firmy dobiorą to za niego, wybierając optymalny wóz. Firma świadczy usługi spedycyjne i transportowe w kraju i poza jego granicami.

  Data dodania: 09 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Busy Holandia pomorskie. »

  Holandia to mały obszar kraju, który szczególnie upodobali sobie nasi rodacy. Zamawiają codziennie Busy do Holandii z pomorskiego, korzystają z firmy NEEDER – która odbierze i dowiezie każdego pasażera z adresu pod adres. Organizuje wyjazdy i powroty każdego dnia. Prezentują znakomite usługi w postaci Przewozy do Holandii pomorskie. Zachęcamy do korzystania z ich usług, gdyż niniejsza firma przewozowa prezentuje wysoki poziom usług na trasie Polska Holandia busy Needer. Zapoznajcie się najpierw z ich ofertą, zamówcie przewóz osób do Holandii – Busy Holandia pomorskie.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Green Transport Przewóz osób Poznań wynajem busów Poznań »

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Green Transport, zajmujemy się okazjonalnym przewozem osób oraz wynajmem busów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie osób zarówno w kraju jak i za granicą. Zapraszamy do wspólnej podróży.

  Data dodania: 04 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport, wolne pojazdy i ładunki »

  Z transportu korzysta każdy, prędzej czy później mamy coś do przewiezienia i nie zawsze dysponujemy takim pojazdem, który spełniałby wymagania ładunku. Espedytor. pl jest serwisem, przeznaczonym właśnie dla każdego. Korzystają z niego zarówno firmy transportowe, jak również producenci i handlowcy posiadający ładunki, które należy dostarczyć w różne miejsca, a nie mający środków transportu. Niejednokrotnie nasz pojazd wraca po rozładunku z pustym bagażnikiem mogącym przewieźć ładunek dodatkowy, który można szybko i prosto znaleźć na naszej stronie. Dysponujemy też ciekawymi wiadomościami z branży transportowej oraz istotnymi informacjami na temat utrudnień na drogach i granicach, cen paliwowych czy porad prawnych.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »